KLUB SPIN honoruje karty:

EMS TRENING ! 25 minut 2 razy w tygodniu
Nowy Grafik Zajęć Fitness !

Instruktorzy

ANNA SKÓRA

 
Anna Skóra mgr wychowania fizycznego. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness - nowoczesne formy gimnastyki. Instruktor kulturystyki, narciarstwa zjazdowego, pływania oraz akrobatyki sportowej. Uprawia sporty  różne i jest wielbicielka sportów ekstremalnych, niepoprawna optymistka. Specjalizuje się w zajęciach PILATES, oraz WZMACNIANIE - jej zajęcia są oryginalne  i niepowtarzalne z elementami zaskoczenia :) jak Ona sama. jak twierdzi :"Prowadzone przeze mnie zajęcia dają każdej osobie możliwości pracy nad ciałem, z uwzględnieniem tkwiących w nim granic, te granice pokazują tylko jaki obszar wymaga większej uwagi, nie są przeszkodą. Liczy się  przede wszystkim pełne zrealizowanie potencjału, tkwiącego w człowieku.
Anka prowadzi zajęcia: ROZMIAR MNIEJ !, PILATES, CORE & MORE                                                                                                                                                                     
 

 AGNIESZKA MATŁOSZ

Instruktor Rekreacji ruchowej ze Specjalnością Fitness. Jej przygoda z fitnessem zaczęła się ponad 13 lat temu. Początkowo jako uczestnik pokochała tą    formę  ruchu, następnie już jako wykwalifikowany trener przekazuje miłość do fitnessu dalej.   Nieustannie szlifuje swój warsztat techniczny i merytoryczny na szkoleniach i konwencjach.   Podczas  zajęć zwraca uwagę na bezpieczeństwo i poprawność wykonywanych ćwiczeń .Praca z ludźmi to dla niej ogromna przyjemność , a radość sprawia jej uśmiech na twarzach   uczestników zajęć :) Fitness definiuje jako sposób na dobre samopoczucie, źródło energii i sposób na nienaganną figurę.
Aga prowadzi: STEP & SHAPE, BPU, FITNESS JUMPI !, TBC & STRETCH
 

JUSTYNA PĘKALA

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness - nowoczesne formy gimnastyki, mgr wychowania fizycznego, fizjoterapeutka, Instruktor pływania, lekkoatletyki, współtwórczyni sukcesu "Biegam bo Lubię". Wiedza, ambicja, sportowa pasja oraz lata spędzone na treningach sprawiają iż zajęcia prowadzone przez Justynę są po prostu perfekcyjne. Prywatnie mama dwóch wspaniałych dziewczynek, niezwykle ciepła osobą
Justyna zaprasza na: BODY SHAPE
 

 DAWID RUSIN

Dawid Rusin mgr Wychowania fizycznego, Trener personalny, Instruktor fitness, Instruktor nauki pływania, Instruktor sportów siłowych zaprasza na zajęcia - do fabryki endorfin. Tam z ogromną troską zadba o aktywność uczestników - nieustannie i głośno motywując podczas ćwiczeń :) Cały czas podnosi poziom swoich kwalifikacji na szkoleniach i konwencjach. W Spinie prowadzi zajęcia TRENING FUNKCJONALNY.

    
ELA PISAREK -
Instruktor rekreacji ruchowej o specjalości fitness - nowoczesne formy gimnastyki , instruktor rekreacji ruchowej o specjalności kulturystyka, trener personalny, certyfikowany instruktor TRX, instruktor Indor Cycling. Uczestniczka wielu krajowych i międzynarodowych szkoleń, konwencji fitness. Zajęcia prowadzone przez Elę zawsze odbywają sie przy energetycznej muzyce , a jej pasja i zaangażowanie podczas treningu działają motywująco co sprawia ,że wygrywasz ze swoimi słabościami i wracasz po więcej.

ANETA SKOCZYLAS
Licencjonowana instruktorka Zumba Fitness i Zumba Kids .
Zumba jest Moją ogromną pasją , taniec i muzyka były zawsze dla mnie nieodłącznym elementem mojego życia. Największą motywacją i energią do działania jest zadowolenie i radość Zumbowiczek. Hektolitry wylanego potu , tysiące spalonych kalorii , endorfiny rozpierające ciało i umysł to jest to!

   MAŁGORZATA STĘPIEŃ

Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitnes - nowoczesne formy gimnastyki (Akademia Polska).
Trener Personalny (Akademia Polska).
Instruktor EMS - Elektostymulacji mięśniowej (X-body).
Instruktor Kettlebell Lvl1 (Polski Klub Kettlebell).
Uczestnik wielu kursów, szkoleń i warsztatów z zakresu Fitness.
W fitnessie zakochałam sie jako studentka i uczestniczka zajęć. Dziś stał sie moją pasją, spełnieniem i tym co daje mi w życiu energii, którą staram się zarażać innych. Na zajęciach, które prowadzę daję z siebie 100%!
Każdy trening to fabryka endorfin a skutkiem ubocznym - zdrowe i wysportowane ciało. Kocham to co robię!
Żyje według zasady: Never Give Up! Dla mnie Fitness to sposób na życie! Jeśli szukasz sporej dawki pozytywnej energii oraz dobrej zabawy to dobrze trafiłeś/łaś. Serdecznie zapraszam na moje treningi!
Gosia prowadzi:
STEP&SHAPE
PŁASKI BRZUCH
BODY PUMP
TRENING FUNKCJONALNY TRENING EMS - 25 min. elektrostymulacji mięśniowej.

Klub Sportowy SPIN

Rzeszów, ul. Morelowa 41, (przy Oś. Baranówka 4)
(+48) 608-67-67-00, (+48) 17 855 47 15
e-mail: info@spinklub.pl

KLUB SPIN honoruje karty:

Projekt i realizacja: Szyler.com, CMS: Zdzislowicz.pl

AKTUALNY GRAFIK FITNESS !!!