KLUB SPIN honoruje karty:

EMS TRENING ! 25 minut 2 razy w tygodniu
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW NA SKÓŁKI TENISOWE 2017

Instruktorzy

ANNA SKÓRA

 
Anna Skóra mgr wychowania fizycznego. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness - nowoczesne formy gimnastyki. Instruktor kulturystyki, narciarstwa zjazdowego, pływania oraz akrobatyki sportowej. Uprawia sporty  różne i jest wielbicielka sportów ekstremalnych, niepoprawna optymistka. Specjalizuje się w zajęciach PILATES, oraz WZMACNIANIE - jej zajęcia są oryginalne  i niepowtarzalne z elementami zaskoczenia :) jak Ona sama. jak twierdzi :"Prowadzone przeze mnie zajęcia dają każdej osobie możliwości pracy nad ciałem, z uwzględnieniem tkwiących w nim granic, te granice pokazują tylko jaki obszar wymaga większej uwagi, nie są przeszkodą. Liczy się  przede wszystkim pełne zrealizowanie potencjału, tkwiącego w człowieku.
Anka prowadzi zajęcia: ROZMIAR MNIEJ !, PILATES, CORE & MORE                                                                                                                                                                     
 

 AGNIESZKA MATŁOSZ

Instruktor Rekreacji ruchowej ze Specjalnością Fitness. Jej przygoda z fitnessem zaczęła się ponad 13 lat temu. Początkowo jako uczestnik pokochała tą    formę  ruchu, następnie już jako wykwalifikowany trener przekazuje miłość do fitnessu dalej.   Nieustannie szlifuje swój warsztat techniczny i merytoryczny na szkoleniach i konwencjach.   Podczas  zajęć zwraca uwagę na bezpieczeństwo i poprawność wykonywanych ćwiczeń .Praca z ludźmi to dla niej ogromna przyjemność , a radość sprawia jej uśmiech na twarzach   uczestników zajęć :) Fitness definiuje jako sposób na dobre samopoczucie, źródło energii i sposób na nienaganną figurę.
Aga prowadzi: STEP & SHAPE, BPU, FITNESS JUMPI !, TBC & STRETCH
 

JUSTYNA PĘKALA

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness - nowoczesne formy gimnastyki, mgr wychowania fizycznego, fizjoterapeutka, Instruktor pływania, lekkoatletyki, współtwórczyni sukcesu "Biegam bo Lubię". Wiedza, ambicja, sportowa pasja oraz lata spędzone na treningach sprawiają iż zajęcia prowadzone przez Justynę są po prostu perfekcyjne. Prywatnie mama dwóch wspaniałych dziewczynek, niezwykle ciepła osobą
Justyna zaprasza na: BODY SHAPE
 

JADZIA NYCZ - WRÓBEL

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness - nowoczesne formy gimnastyki. Wieloletnie doświadczenie w tańcu towarzyskim (klasa taneczna A w tańcach latynoamerykańskich,   mistrzyni okręgu podkarpackiego) sprawiają iż jej zajęcia są wyjątkowo energetyczne. Niech  was    nie zwiedzie jej filigranowa postura i wieczny uśmiech na twarzy, na zajęciach jest konkretna,   wymagająca i piekielnie skuteczna !!!


 DAWID RUSIN

Dawid Rusin mgr Wychowania fizycznego, Trener personalny, Instruktor fitness, Instruktor nauki pływania, Instruktor sportów siłowych zaprasza na zajęcia - do fabryki endorfin. Tam z ogromną troską zadba o aktywność uczestników - nieustannie i głośno motywując podczas ćwiczeń :) Cały czas podnosi poziom swoich kwalifikacji na szkoleniach i konwencjach. W Spinie prowadzi zajęcia TRENING FUNKCJONALNY.

    
   MARINA 
Jako dyplomowana instruktorka Hatha Jogi, Marina zgłębiała tajniki tej sztuki pod okiem najznamienitszych Mistrzów zarówno świata wschodniego, jak i zachodniego od 2008r. Sesje z Mariną mają charakter medytacyjny i poświęcają sporo uwagi duchowemu aspektowu jogi (nie są to jednak ćwiczenia o charakterze religijnym i mogą być praktykowane przez przedstawicieli różnych wyznań). Pojedyncze zajęcia łączą w sobie ćwiczenia zaczerpnięte z asana jogi (najpopularniejszej spośród wszystkich jej odmian, polegajcej na przyjmowaniu specficznych pozycji ciała), pranyamy (ćwiczeń oddechowych) oraz nidra jogi (głębokiej relaksacji). 
ANETA SKOCZYLAS
Licencjonowana instruktorka Zumba Fitness i Zumba Kids .
Zumba jest Moją ogromną pasją , taniec i muzyka były zawsze dla mnie nieodłącznym elementem mojego życia. Największą motywacją i energią do działania jest zadowolenie i radość Zumbowiczek. Hektolitry wylanego potu , tysiące spalonych kalorii , endorfiny rozpierające ciało i umysł to jest to !

Klub Sportowy SPIN

Rzeszów, ul. Morelowa 41, (przy Oś. Baranówka 4)
(+48) 608-67-67-00, (+48) 17 855 47 15
e-mail: info@spinklub.pl

KLUB SPIN honoruje karty:

Projekt i realizacja: Szyler.com, CMS: Zdzislowicz.pl

AKTUALNY GRAFIK FITNESS !!! LATO !!! ważny od 11.09 2017