KLUB SPIN honoruje karty:

REZERWACJE ONLINE
NABÓR - SZKÓŁKI TENISOWE 2019/2020

Masaże


                                                  Marzena Komórek


                                                                       Rezerwacja telefoniczna: 501-037-032


       Od kilkunastu lat zajmuję się masażem, redukcją stresu i bólu, a przede wszystkim relaksem i przyjemnością. Wykształcenie medyczne (fizjoterapia) i wieloletnia nauka masaży hawajskich, orientalnych i tantrycznych sprawia, że moje masaże łączą praktyki Wschodu i Zachodu w całość i dają zdumiewające rezultaty

SERDECZNIE ZAPRASZAM PAŃSTWA DO SKORZYSTANIA Z MASAŻY:

Masaż Lomi Lomi
    Hawajski rytuał - niegdyś zarezerwowany tylko dla wodzów
i szamanów (w tej chwili przeznaczony zarówno dla mężczyzn jak i kobiet). Jest to jedyny masaż na świecie, który się tańczy. Tancerka (masażystka) porusza się płynnie wokół „ciała boga”, czyli osoby masowanej
i głębokimi, zmysłowymi ruchami całych rąk (a nie tylko dłoni) rozluźnia i wygładza napięte mięśnie przynosząc ulgę i niesamowity relaks.
Rytuał ten zwany inaczej „masażem kochających rąk” pomaga rozluźnić się, wymazać z ciała zmęczenie i stres, ukoić lęki i niepokój na jaki naraża nas szybkie tempo życia. Doskonale sprawdza się w leczeniu zarówno depresji, jak i bólu (barki, kręgosłup, nogi, migreny, kontuzje).
Masaż ten działa także na poziomie emocjonalnym, budzi akceptację siebie, poprawia humor i sprawia ogromną fizyczną przyjemność.

 Masaż Orientalny ( indyjski )

to zmysłowy masaż poruszający całe ciało - zapach olejków, ciepłe światło świec ,specjalna muzyka i przede wszystkim odpowiedni, dobrany do oczekiwań konkretnej osoby dotyk - mocny i energiczny lub powolny i delikatny... Niezwykła, egzotyczna atmosfera pozwala oderwać się od kłopotów dnia codziennego, odnaleźć pełną harmonię i relaks, wyciszyć emocje , a także usunąć napięcia i ból ( kręgosłup, plecy, barki itp. - może to być równocześnie masaż leczniczy )

Masaże Tantryczne

Masaż tantryczny to nie tylko konkretna technika, ale przede wszystkim praktyka poprzez ciało. Pełne mocy, intymne, czasem budzą bardzo silne emocje. Odpowiednie przygotowanie i stan umysłu są bardzo ważne dlatego każdy masaż rozpoczynamy od tantrycznej praktyki oddechu i krótkiej medytacji. Techniki używane w Tantrze wykraczają poza zwykły masaż umożliwiając otwarcie ciała na radość, błogość i tantryczny przekaz energetyczny. Masaż obejmuje całe ciało.

Masaż Kaszmirski

bardzo relaksacyjny, spokojny, zaspokaja potrzebę czułego, uważnego dotyku i uważnej obecności drugiej osoby.

Masaż Ognistego Węża

budzi namiętną i ognistą energię zwaną w Indiach Kundalini

Masaż Pięciu Żywiołów

różne rodzaje dotyku ( wolne, szybkie, mocne, delikatne ) uczą czerpać przyjemność i radość z ciała.

Istnieje możliwość wykupienia Vouchera (np. jako prezent) na dowolny masaż. Voucher jest ważny 3 miesiące od daty zakupu.

                                                  

Klub Sportowy SPIN

Rzeszów, ul. Morelowa 41, (przy Oś. Baranówka 4)
(+48) 608-67-67-00, (+48) 17 855 47 15
e-mail: info@spinklub.pl

KLUB SPIN honoruje karty:

Projekt i realizacja: Szyler.com, CMS: Zdzislowicz.pl

AKTUALNY GRAFIK FITNESS !!!