Nowy regulamin - Koniecznie przeczytaj !

Regulamin Klubu Sportowego Spin  na czas epidemii COVID-19:

1. Rezerwacje piłki i kortów  dokonać można tylko:  telefonicznie w godzinach otwarcia klubu nr tel. 608 67 67 00,  lub on- Line. www.spinklub.pl  tak by pobyt w klubie ograniczyć do gry na kortach , boisku . Preferowana jest płatność kartą.

2. Przy wejściu do obiektu oraz na każdym korcie , boisku znajdują się płyny do dezynfekcji oraz regulamin i wytyczne nowych przepisów sanitarnych obowiązujących na terenie Klubu Sportowego SPIN. Dla bezpieczeństwa Własnego oraz innych graczy zachowaj najwyższe standardy higieny.

3. Prosimy zachowanie właściwego dystansu między zawodnikami, przy zmianie stron (rekomendowana gra bez zmiany stron), jak i w przerwach pomiędzy gemami, ustawienie ławek dla grających w odległości min. 5 m. – TENIS.

4. Gra tylko własnymi, oznaczonymi piłkami, tak by wyeliminować dotykanie nie swoich piłek, zbieranie piłek za pomocą tuby TENIS.  Dezynfekowanie sprzętu i ławeczek za pomocą preparatów dostępnych na każdym korcie , boisku .

5. Zachowanie szacunku wobec przeciwnika, także bez podawania mu ręki uśmiech
i dobre słowo jest wart tyle samo  a może więcej J

6. Wejście i wyjście na korty , boisko  tylko wyznaczonym ciągiem komunikacyjnym. Wejście głównymi drzwiami, wyjście przez teren zielony nie przechodząc już przez obiekt - niwelując kontakt z kolejnymi graczami.

7. Obowiązuje zasłanianie twarzy (maseczka zakrywająca nos i usta) do momentu dotarcia do kortu docelowego, natomiast przebywając na korcie tenisowym nie ma obowiązku zakrywania twarzy. Po zakończeniu gry i opuszczeniu kortu należy ponownie nałożyć maseczkę oraz zachować najwyższe standardy higieny.

8. Przyjście na korty, boisko  w stroju sportowym. Brak możliwości korzystania z szatni
i jej węzła sanitarnego. Dostępne są tylko toalety

9.Dezynfekujemy sprzęt sportowy po każdym użyciu. Przynoś własny sprzęt. Nie wypożyczamy sprzętu sportowego , znaczników.

10.Przychodz na wyznaczoną godzinę ! Pobyt w klubie ograniczony jest tylko do gry. Na obiekcie sportowym mogą przebywać tylko osoby które uprawiają aktywność sportową.

11. Zachowujemy reżim sanitarny obowiązujący w przestrzeni publicznej – pamiętaj o zachowaniu dystansu i odległości od graczy , trenera, pracowników.

Klub Sportowy Spin podnosi standardy higieny i dezynfekcji zwiększając do maksimum Wasze bezpieczeństwo i komfort. Dołożymy wszelkich starań by chronić zdrowie wasze oraz naszych pracowników .

Prosimy o zachowanie wszystkich wytycznych, ścieżek poruszania się oraz zachowania bezpiecznej odległości od recepcji ,trenerów i sparingpartnerów.

SPRAWDŹ
NASZE PROMOCJE!

Zarezerwuj
kort!

Zarezerwuj
halę!

Kontakt

Masz pytania?
Skontaktuj sie z nami!

Rzeszów, ul. Morelowa 41,
(przy Oś. Baranówka 4)