Nowe zasady treningu

z zzzzzzzzzz zzzzzzzzzz zzzzzzzzz zzzzzz zzzzzzzzz zzzzzzzzzz zzzzzzzzzz zzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzz zzzzzzzzz zzzzzz zzzzzzzzzz zzzzzzzzz 

Zasady treningu w klubie Sportowym Spin

1. Dezynfekuj ręce

W klubie ustawiliśmy oznakowane dozowniki z płynem do dezynfekcji dłoni. Pamiętaj użyj przy wejściu i wyjściu. 

 

2. Zdezynfekuj sprzęt 

Po zakończeniu ćwiczenia przetrzyj sprzęt sportowy używając płynu  do dezynfekcji. Dla Waszej wygody  i zachowania najwyższych standardów higieny ustawiliśmy preparaty w każdej strefie klubu.

 

3. Zachowaj dystans 2 metrów

Przystosowaliśmy klub, aby Ci to ułatwić. Dlatego niektóre urządzenia oraz miejsca zostały czasowo wyłączone z użytkowania. 

 

4. Nie musisz mieć maseczki na treningu. 

Zgodnie z rozporządzeniem RM, klubowicze podczas treningu nie muszą zasłaniać ust i nosa przy zachowaniu dystansu społecznego .  Przestrzegaj stref treningowych  na Sali fitness, kortach , piłce podczas uprawiania sportu. Obowiązek noszenia maseczek poza treningiem  sportowym nadal obowiązuje i określają je wytyczne reżimu sanitarnego.

 

5. Nie przestawiaj sprzętu

Sprzęt , ławeczki na kortach i piłce rozstawiony został zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i powinien przez cały czas pozostawać na swoim miejscu.

 

6. Dezynfekuj szafki 

Przed treningiem zdezynfekuj swoją szafkę. Potrzebne środki znajdziesz w każdej strefie klubu oraz w szatni.

 

7. Zmień obuwie

Ćwicz w zmienionym obuwiu sportowym i pamiętaj o przychodzenie punktualnie na zajęcia.

 

8. Noś swój ręcznik

Podczas wykonywania ćwiczeń ręcznik zawsze kładź na sprzęcie, macie  tak aby ograniczyć bezpośredni kontakt twojego ciała z powierzchnią urządzenia. Jeśli chcesz użyć swojej maty , weź ją ze sobą do Klubu chętnie ją poznamy. 

 

9.Zachowaj szczególną ostrożność

Jeśli masz więcej niż 60 lat lub cierpisz na choroby przewlekłe, rozważ decyzję o korzystaniu z klubu w godzinach najmniej popularnych.

 

10. Zrezygnuj z treningu, jeżeli źle się czujesz

Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa.  Postępuj odpowiedzialnie !

 

11. Dbamy o siebie Wzajemnie

Przestrzegaj wszystkich zaleceń oraz wytycznych sanitarnych. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych osób. Zapoznaj się i podpisz nowy regulamin klubu. 

 

12. Witaj się bezpiecznie

Wiemy że się dawno nie widzieliście ! Przybij pionę podeszwą buta lub podnieś rękę. Pogratuluj wygranej gestem a zmotywuj słowem. Ograniczmy kontakt do minimum 

 

13. Masz Pytanie ? 

Zadzwoń , napisz maila – chętnie odpowiemy.  Ogranicz pobyt w klubie do aktywności sportowej.   

 

14. Jesteś dla nas ważny !

Pamiętaj spokojnie My nigdzie nie uciekamy , jeśli jeszcze nie jesteś gotowy na przyjście  na zajęcia sportowe nic na siłę. Przyjdzie na to czas ale pamiętaj ze sport to zdrowie i budowanie odporności która jest bardzo ważna !  Nie rezygnuj z aktywności – ćwicz, biegaj trenuj w plenerze  - nie odpuszczaj !!! 

 

15. Nie możesz u nas ćwiczyć jeśli :

Zaobserwowałeś u siebie objawy choroby zakaźnej lub inne nietypowe objawy – zostań w domu i skorzystaj z tele porady medycznej.

Zakaz dotyczy każdego klienta objętego kwarantanną lub izolacją oraz każdego kto mógł ostatnich 14 dniach mieć kontakt z osobą podejrzana o zakażenie, zakażoną lub chora na COVID-19.

 

 

Klub Sportowy Spin podnosi standardy higieny i dezynfekcji zwiększając do maksimum Wasze bezpieczeństwo i komfort. Dołożymy wszelkich starań by chronić zdrowie wasze oraz naszych pracowników .

Dzięki dużej powierzchni klubu  oraz podziale na strefy : PIŁKA , TENIS , FITNESS , SIŁOWNIA , EMS, MASAŻ  jesteśmy spokojni o dystans społeczny.

System rezerwacji miejsc na zajęcia sportowe sprawia że mamy stałą kontrole ilości osób w naszym klubie.

Wyjątkowe położenie i kubatura naszego Klubu pozwala na stałą cyrkulację  powietrza  atmosferycznego i wietrzenie pomieszczeń do ćwiczeń  , sali  i hal sportowych (otwierane boki) dzięki czemu do maksimum zwiększamy higienę i Wasze bezpieczeństwo.

Teren zielony wokół klubu pozwala na Trening outdoorowy oraz spokój, ciszę. 

Ekipa klubu otrzymał akcesoria ochronne. Wprowadziliśmy również zmiany w zasadach pracy.

Czas zamknięcia wykorzystaliśmy na prace remontowe na halach tenisowych, wdrożyliśmy rozwiązania które wprowadzą bezpieczeństwo podczas treningu.

Wnętrza i wyposażenie poddaliśmy starannej dezynfekcji.

Nasi trenerzy będą szczególnie zwracać uwagę jak nauczać , korygować i motywować słowem (bez dotyku).

Przestrzegamy wytycznych dotyczących maksymalnej liczby osób przebywających na treningu. Nasz system  rezerwacji umożliwia bieżące śledzenie liczby osób aktualnie przebywających w klubie.

Korty tenisowe oraz piłka nożna według wytycznych ministerstwa.

Dostosowaliśmy Sale Fitness do zajęć grupowych i wytycznych tworząc strefę Bezpiecznych odległości. 

W każdej strefie  i szatni  umieściliśmy  środki  do samodzielnej dezynfekcji sprzętu oraz środki do dezynfekcji dłoni , ręczniki papierowe.
O czystość i higienę w klubie na bieżąco dbamy, dezynfekując powierzchnie , łazienki , prysznice. 
 

Dbajmy o siebie wzajemnie

# trenujbezpiecznie  # wracamydogry  # bezpiecznytrening

SPRAWDŹ
NASZE PROMOCJE!

Zarezerwuj
kort!

Zarezerwuj
halę!

Kontakt

Masz pytania?
Skontaktuj sie z nami!

Rzeszów, ul. Morelowa 41,
(przy Oś. Baranówka 4)