STARTUJĄ NOWE ZAJĘCIA SPORTOWE!

Drodzy Klubowicze
Od 27 tj. wtorek i w Klubie Sportowym Spin będą odbywać się zajęcia sportowe
Dzięki interpretacji rozporządzenia rządu przez zaprzyjaźnionych z branżą prawników, podobnie jak większość polskich klubów , zdecydowaliśmy się na wznowienie działalności z zakresu zajęć sportowych. Jako „Klub Sportowy Spin „nie jesteśmy klubem fitness ani wielką siłownią a naszym nadrzędnym celem jest realizowanie zajęć sportowych - tak więc mamy przyjemność zaprosić was od wtorku na zajęcia. Zaczynamy z nowym grafikiem i zasadami ponieważ ba być przede wszystkim BEZPIECZNIE !
Siłownia i karnety siłownia zostają nadal zawieszone
Zaczynamy od minimalistycznego grafiku zostawiając miejsce na nowe grupy.
Nowy Grafik znajdziesz na www.spinklub.pl - zajęcia sportowe.
Koniecznie zobaczcie godziny !
Przypominamy choć od początku stosowane są wszystkie zasady w klubie przypominamy !
Zajęcia są zorganizowane i obowiązują na nie zapisy . Aby wsiąść udział należy zadzwonić 608676700 i zapisać się na wybrane zajęcia w grafiku Liczba miejsc jest ograniczona . Zajęcia odbywają się pod okiem trenerów i ich planu treningowego.
Na zajęciach obowiązkowy jest ręcznik i zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa ! Pamiętaj o dystansie , dezynfekcji ręczniku lub własnej maty i zapisach bez tego nie będziesz mógł wziąć udziału w zajęciach.
Maseczki obowiązkowe są na całym terenie klubu w szatni oraz przestrzeni publicznej , zdejmowane są tylko podczas treningu. Trzymaj bezpieczny dystans 2 m
Przestrzegamy wszystkich ograniczeń ilościowych w klubie 1 osoba na 10 m2
Do klubu przychodzimy tylko trenować.
Przed przyjście zapoznaj się i zaakceptuj regulaminem Klubu na czas epidemii.
Pamiętajcie ze Klub Sportowy Spin zostaje otwarty jedynie dla osób uprawiających sport w ramach współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych lub wydarzeń sportowych. Oczywiście z zachowaniem wszystkich zasad reżimu sanitarnego.
Jeśli chcesz wziąć udział w zajęciach sportowych zadzwoń 608676700 i zapisz się na zajęcia sportowe, treningi indywidualne, treningi EMS .
Do rezerwacji kortów pobierz aplikacje reservise lub zadzwoń .
Do rezerwacji piłki .
Serdecznie zapraszamy !

SPRAWDŹ
NASZE PROMOCJE!

Zarezerwuj
kort!

Zarezerwuj
halę!

Kontakt

Masz pytania?
Skontaktuj sie z nami!

Rzeszów, ul. Morelowa 41,
(przy Oś. Baranówka 4)