Spin Klub to doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku. Naszym celem jest zapewnienie Państwu poczucia komfortu i najlepszych warunków do rekreacji pod opieką profesjonalnych trenerów.

Ośrodek to m.in. 4 kryte korty tenisowe i boisko do piłki nożnej dla szóstek piłkarskich - wyposażone w najnowocześniejsze nawierzchnie.

W sporcie trudno sobie wyobrazić coś piękniejszego niż elegancja połączona z wysiłkiem fizycznym, dlatego tenis od lat cieszy się niesłabnącą  popularnością wśród osób aktywnych, niezależnie od ich wieku. Oferujemy Państwu możliwość gry na najwyższym poziomie.

Korty pokrywa NovaCrylic Soft, która jest oficjalną nawierzchnią turnieju Canadian Open. Zapewnia ona bezpieczeństwo, dobrą przyczepność i wysoką dynamikę gry, w pełni oddając charakter uderzenia piłki.

Nawierzchnię boiska pokrywa syntetyczna trawa przeznaczona dla profesjonalnego i rekreacyjnego uprawiania piłki nożnej. Posiada ona certyfikaty i rekomendacje UEFA i FIFA. To doskonały obiekt do rozgrywek halowej piłki nożnej.

Ponadto posiadamy profesjonalną salę do aerobiku w pełni klimatyzowaną i wentylowaną, siłownię, saunę, istnieje również możliwość skorzystania z masażu.

Oferujemy zróżnicowane zajęcia fitness, które skierowane są do różnorodnych grup wiekowych z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb w zależności od tego czy chcą Państwo schudnąć, poprawić kondycję czy też odprężyć się i zrelaksować.

ZAPRASZAMY!

Spin Klub - to miejsce dla ludzi dla których sport jest pasją!

GODZINY OTWARCIA

PON - PT 08:30 - 22:00

SOBOTA 09:00 - 17:00

NIEDZIELA 09:00-15:00