KLUB SPIN honoruje karty:

EMS TRENING ! 25 minut 2 razy w tygodniu
Nowy Grafik Zajęć Fitness !

Slim&Fit


SLIM & FIT
SPIN KLUB & LIGHT BOX
 
 
Super oferta dla tych wszystkich, którzy potrzebują dodatkowego bodźca żeby zmobilizować się do intensywnego treningu i zgubić zbędne kilogramy.

Skonsultuj się z nami, jeżeli nie wiesz jak skutecznie pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej lub nabrać masy mięśniowej. A może Twoja dotychczasowa dieta nie przynosi oczekiwanych rezultatów? Ćwicząc nie widzisz efektów?

 

My jesteśmy po to, żeby to zmienić!

Dobierzemy dla Ciebie odpowiedni plan treningowy, ułożymy dietę, pomożemy dopasować właściwe suplementy.
mamy  dla Panstwa 3 propozycje:
 
 
 
1 )  KONSULTACJE DIETETYCZNE


Wylewasz litry potu ćwicząc i trenując, a efektów nie widać lub są nie satysfakcjonujące? Najczęstszym powodem tego typu problemów jest złe odżywianie. Już dziś zadzwoń i umów się z naszym specjalistą dietetykiem i przekonaj się, że można jeść smacznie, do syta i zdrowo!

Koszt konsultacji 150 zł
 
2) INDYWIDUALNIE DOSTOSOWANY PLAN ŻYWIENIOWY

WRAZ Z OPIEKĄ Z 3- MIESIECZNĄ OPIEKĄ DIETETYKA

ORAZ TRENERA PERSONALNEGO


Skrojony na miarę plan żywieniowy oraz indywidualnie dopracowana koncepcja treningu pozwoli na 100 % satysfakcji
.
NA WSZYSTKIE PYTANIA ODPOWIE KONSULTANT -  tel. 667 710 933
 3) SPECJALNIE DLA PAŃSTWA WRAZ Z FIRMA

 

PRZYGOTOWALIŚMY OFERTĘ CATERINGU

DIETETYCZNEGO.


Dla wszystkich :zabieganych, chcących się zdrowo odżywiać, zredukować masę ciała mamy przyjemność zaproponować niezwykłą ofertę : posiłki dostarczane codziennie rano pod wskazany adres, zapakowane w estetyczne i funkcjonalne opakowania zdatne do bezpośredniego podgrzania i spożycia , wszystko smaczne zdrowe dopasowane tak by Twój organizm otrzymał wszystkie niezbędne składniki odżywcze witaminy i minerały.
 
Do wyboru mamy następujące diety:
Dieta LightBox Vege jest dietą laktoowowegetariańską – czyli dietą wegetariańską wykluczającą mięso i jego przetwory oraz ryby, natomiast dopuszczającą spożywanie produktów mleczarskich i jaj.

Dieta LightBox Optimum wzorowana jest na diecie śródziemnomorskiej – tradycyjnym modelu żywienia o udowodnionym działaniu prozdrowotnym. Przy połączeniu jej z aktywnością fizyczną możemy liczyć na zachowanie sprawności fizycznej i umysłowej na długie lata bez narażania naszego zdrowia na uszczerbek.
Dieta LightBox No Fish jest zbilansowaną dietą tradycyjną, wychodzącą naprzeciw preferencjom smakowym klientów, którzy nie lubią ryb i owoców morza niezależnie od formy ich podania i sposobu przyrządzenia.
Dieta LightBox Gluten Free jest dietą bezglutenową – wykluczającą produkty zawierające białka zbóż: pszenicy, żyta, pszenżyta, jęczmienia i owsa.
Opisy potraw , indywidualna konsultacja oraz  menu  :
www.lightbox.pl 
lub telefonicznie
TOMASZ KULIKOWSKI - 537 665 510  

OCZYWIŚCIE KLIENCI SPINKLUBU MOGĄ LICZYĆ NA SPECJALNĄ CENE PROMOCYJNĄ
PRZY KONTAKIE Z PRZEDSTAWICIELEM PODAJEMY HASŁO 
SPIN-KLUB !
 
 
UWAGA!!!
Klub Sportowy Spin nie może Ci zagwarantować określonych efektów. Sukces zależy tylko od Ciebie, my natomiast dajemy narzędzia aby go osiągnąć.
 

Klub Sportowy SPIN

Rzeszów, ul. Morelowa 41, (przy Oś. Baranówka 4)
(+48) 608-67-67-00, (+48) 17 855 47 15
e-mail: info@spinklub.pl

KLUB SPIN honoruje karty:

Projekt i realizacja: Szyler.com, CMS: Zdzislowicz.pl

AKTUALNY GRAFIK FITNESS !!!