RYSZARD DRAPAŁA

Magister wychowania fizycznego. Trener tenisa ziemnego (Akademia Wychowania Fizycznego w Gdańsku). Posiada certyfikat Międzynarodowego stowarzyszenia trenerów PTR – Professional Tennis Registry, skupiającego trenerów tenisa ze 126 krajów i dającego uprawnienia do nauki tenisa we wszystkich krajach członkowskich.

        - nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Rzeszowie.  

        - uczestnik wielu turniejów tenisowych w kraju i za granicą. 

        - I miejsce w Otwartym Turnieju Tenisa   Ziemnego w Ustce – 1996 r., I miejsce w Otwartym  
          Turnieju Tenisa Ziemnego w Bańskiej Bystrzycy   ( Słowacja ) – 2001 r.

Był inicjatorem, założycielem i prezesem Uczniowskiego Klubu Sportowego „Piątka”, w którym z powodzeniem działała sekcja tenisa ziemnego. Zawodniczki klubu odnosiły liczne sukcesy na arenie  całego kraju. Jedna z zawodniczek wg rankingu Polskiego Związku Tenisa w roku 1998 była  sklasyfikowana na 16 miejscu w Polsce, w kategorii kadetek oraz zdobyła wicemistrzostwo Polski w grze deblowej w kategorii wiekowej 16 lat w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży we Wrocławiu.

Bierze czynny udział w konferencjach, seminariach i szkoleniach Polskiego Związku Tenisowego i Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Tenisa. Uczestniczy w konsultacjach dotyczących treningu mentalnego. Członek polskich towarzystw psychologii sportu. Współorganizator i trener polskich i międzynarodowych obozów tenisowych dla dzieci i młodzieży. W klubie „ Spin” prowadzi zajęcia szkoleniowe dla dzieci i młodzieży oraz treningi indywidualne i grupowe dla dorosłych z tenisa ziemnego. 

W sposób Efektywny uczy techniki gry, zasad sportowego zachowania. Propaguje idee zdrowego stylu życia. Rozwija pasje 
i zainteresowania. W czasie zajęć wdraża nowoczesne i skuteczne formy i metody treningu tenisa ziemnego.

SPRAWDŹ
NASZE PROMOCJE!

Zarezerwuj
kort!

Zarezerwuj
halę!

Kontakt

Masz pytania?
Skontaktuj sie z nami!

Rzeszów, ul. Morelowa 41,
(przy Oś. Baranówka 4)